Lotnisko Wrocław Odloty (WRO)

Jeśli dużo latasz, to z własnego doświadczenia możesz już wiedzieć, że samoloty nie zawsze odlatują na czas. Nie jest to sytuacja dziwna, ponieważ pogoda potrafi być kapryśna, a a dodatek tak duże maszyny, jak samoloty, mogą mieć awarie. Mamy pewność, że wolałbyś poczekać kilka godzin niż lecieć niesprawnym samolotem. Bez względu na naturę opóźnienia lub nawet odwołania lotu, możesz go mieć pod kontrolą. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat czasu odlotu oraz jakiekolwiek zmiany. Jeśli planujesz lecieć z lotnisko Wrocław odloty, przed wejściem do samochodu sprawdź naszą stronę. Możliwe, że dzięki temu unikniesz godzinnego oczekiwania na samym lotnisku ze względu na opóźnienie lotu.
wrocław lotnisko odloty

Sprawdź Status Swojego Lotu Na Tablicy Oonline

Wszystkie informacje, jakie widzisz na naszej stronie, również te powiązane z lotnisko Wrocław odloty są idealnie zsynchronizowane z informacjami z tablicy odlotów. Patrzysz więc na informacje przedstawione w realnym czasie. Musisz jednak wiedzieć, że podczas ewentualnej zmiany w czasie lotu, ponowne naniesienie zmienionej informacji w odpowiednie miejsce może chwilę zająć, powróć więc na naszą stronę po kilku minutach, aby upewnić się, że nic się nie zmieniło. Niebezpośrednio przekazujemy informacje, z tego też względu nie bierzemy odpowiedzialności w przypadku pomyłki lub opóźnienia danych ze strony lotniska.

Informacje o odloty Wrocław lotnisko znajdują się na liście, aby je rozwinąć, musisz jedynie wybrać odpowiednią opcję. Pamiętaj jednak, że pokazujemy informacje wyłącznie z danego dnia. Jeśli masz wylot jutro, to możesz zaznajomić się z informacjami na temat swojego lotu od razu po północy i w ciągu dnia odlotu. Nasz serwis działa zupełnie za darmo, nie bój się więc, że każemy Ci w pewnym momencie płacić. Możesz sprawdzać tyle odlotów, ile chcesz, zupełnie za darmo. Nasza strona jest wykonana bardzo estetycznie, w rezultacie znajdziesz odloty Wrocław lotnisko bardzo szybko. W kilka minut będziesz miał dostęp do wszystkich informacji, jakich potrzebujesz. Wybierając odloty Wrocław lotnisko będziesz mógł zobaczyć:

 • Numer lotu;
 • Przewoźnik;
 • Lotnisko przylotu;
 • Szacowany czas przylotu.

Co Musisz Zrobić Zanim Opuścisz Odloty Wrocław Lotnisko

odloty wrocław lotnisko

Ze względu na wygodę lotniska we Wrocławiu, możesz bardzo miło spędzić czas przed wylotem. Na lotnisku znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Nie zapominaj jednak, że przed samym lotem czeka Cię kilka obowiązków. Wypełnij je, a będziesz mógł bezproblemowo opuścić odloty Wrocław. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje.

Odprawa

Jeśli zdecydowałeś, że odprawisz się na lotnisku, na samym początku musisz podejść do odpowiedniego punktu z odprawą. Każdy z nich ma swój numer, a informację tą możesz sprawdzić na tablicy. Wszystkie punkty odprawy znajdują się w głównym holu, znajdziesz je bardzo szybko, prowadzi do nich jeden korytarz. Kiedy już znajdziesz odpowiedni punkt odprawy, podejdź do niego i pokaż pracownikowi swoje dokumenty (rezerwacja lotu i dokument potwierdzający tożsamość). Twój bagaż zostanie specjalnie oznaczony oraz dostaniesz bilet, który pozwala Ci przejść kontrolę, a następnie wejść do samolotu.
Warto zwrócić uwagę na czas otwarcia odprawy, często jest on ograniczony, więc nie pojawiaj się na odloty Wrocław w ostatniej chwili. Zważ na to, że do odprawy może być kolejka. Linie lotnicze mają prawo anulować Twoją rezerwację, jeżeli w danym momencie nie pojawisz się przy odprawie i nie będziesz mógł się co do tej decyzji odwołać.

Odprawa online

Wrocław lotnisko odloty pozwala swoim pasażerom odprawiać się online. Zależy to jednak od przewoźnika, ponieważ to właśnie przez jego stronę będziesz się odprawiać, nie przez stronę lotniska. Postępuj tak, jak masz omówione w przewodniku odprawy, każdy przewoźnik wymaga trochę innych informacji, więc nie pomyl się podczas wpisywania swoich danych.

Kontrola bezpieczeństwa

Dla zachowania bezpieczeństwa każdy pasażer musi przejść przez kontrolę bezpieczeństwa. To właśnie dzięki temu wszyscy mogą poczuć się bezpiecznie. Warto przygotować się do kontroli zanim przystąpi się do kolejki. Pamiętaj, że nie możesz wnieść więcej niż 1 l płynów, pod żadnym pozorem nie możesz wnieść do samolotu żadnych przedmiotów niebezpiecznych. Korzystaj z dużych pudeł, aby pomieścić na nich urządzenia mobilne oraz wszystkie ciecze i kurtkę.

Dokumenty

Od razu po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa będziesz mógł pokierować się do bramki, z której będziesz czekać na możliwość wejścia na pokład. Jedynym wyjątkiem jest moment, w którym lecisz poza strefę Schengen, wtedy we Wrocław lotnisko odloty czeka Cię jeszcze jedna kontrola paszportowa. Do kontroli warto stawić się wcześniej, ponieważ mogą być długie kolejki.

Lotnisko Wrocław Odloty

Dokumenty, które potwierdzają Twoją tożsamość to:

 • Dowód osobisty;
 • Paszport.

Nie wliczają się do tego karty studenckie, prawo jazdy, potwierdzenie zawarcia małżeństwa itp.
Dzieci powinny być wyposażone w jeden z tych dokumentów:

 • Dowód osobisty;
 • Paszport.

Na lotnisku musisz pokazać te dokumenty podczas:

 • Odprawy;
 • Kontroli bezpieczeństwa;
 • Kontrola paszportowa (osoby podróżujące poza strefę Schengen);
 • Przed wejściem na pokład samolotu.