Lotnisko Gdańsk Przyloty (GDN)

Jeśli często podróżujesz samolotami to z pewnością wiesz, że nie zawsze wszystko zawsze idzie zgodnie z planem. Mimo że obsługa samolotu oraz lotniska robi co w ich mocy, to czasem zdarzają się przypadki typu odwołany lub opóźniony lot. Zamiast denerwować się i wpadać w panikę, możesz się do takich momentów dobrze przygotować, a pomoże Ci w tym popularne nasza strona. Kiedy na nią wejdziesz, możesz bardzo szybko sprawdzić oszacowany czas przylotu samolotu na lotnisko.

Lotnisko Gdańsk Przyloty (GDN)

Przyloty Gdańsk można sprawdzić bardzo łatwo z tego względu, że interfejs strony jest łatwy w obsłudze, wyniki wyszukiwania pojawiają się po kilku sekundach. To dzięki niej oraz regularnemu sprawdzaniu informacji na temat przylotów będziesz wiedział, jak zaplanować swój czas i zawczasu przygotować się na ewentualne zmiany planów. Aktualizowane informacje zawsze pokazują prawdziwe informacje, możesz więc spokojnie polegać na stronie. Na szczęście lotnisko Gdańsk przyloty, to jedno z miejsc, które również obsługujemy, więc możesz korzystać z naszej strony, aby obserwować dany lot.

Informacje Znajdujące Się Na Tablicy Na Żywo

Żywo — WikipediaTablica przylotów Gdańsk pokazuje najważniejsze informacje dla pasażera oraz dla osoby oczekującej na przylot danego samolotu. Znajdziesz na niej informacje takie, jak:

 • Numer lotu;
 • Oszacowany czas przylotu;
 • Rzeczywisty status lotu;
 • Lotnisko przybycia;
 • Przewoźnik.

Niektóre informacje pokazujące Gdańsk lotnisko przyloty są przedstawione skrótowo, poniżej tłumaczymy, jak traktować informacje, które znajdziesz na tablicy:

 • Canceled — oznacza, że samolot nie wystartuje. Kiedy zobaczysz taką wiadomość, udaj się do najbliższej informacji i zapytaj, co w takiej sytuacji możesz zrobić. Przeważnie będziesz musiał poczekać do kolejnego lotu na tej linii.
 • Landed — oznacza, że samolot już znajduje się na lotnisku, na którym powinien był wylądować. Podajemy również dokładną godzinę, o której samolot był na miejscu.
 • Scheduled — oznacza, że samolot będzie na miejscu zgodnie z planem, godziny przybycia samolotu na lotnisko się nie zmieniają, więc możesz być spokojny.
 • En Route — oznacza, że samolot jest w drodze i niedługo będzie na miejscu, publikujemy również informacje z oczekiwaną godziną przybycia samolotu.
 • Delayed — znacza, że samolot przybędzie na miejsce trochę później, niż było planowane

Zwróć uwagę na to, że wszystkie godziny zostają podane w czasie lokalnym. Jeżeli lecisz z innej strefy czasowej, to musisz wziąć to pod uwagę.

Jak sprawdzić lotnisko Gdańsk przyloty Online

Jak Sprawdzić Lotnisko Gdańsk Przyloty Online

Na naszej stronie możesz obserwować przyloty Gdańsk w czasie rzeczywistym. System jest cały czas aktualizowany, a nowe informacje są nanoszone w ciągu minuty od ukazania się na lotnisku. Nasza strona jest na tyle przejrzysta, że możesz bez problemu odszukać to, czego szukasz. Wszystkie informacje, jakie potrzebujesz, znajdują się w jednym miejscu, więc nie musisz odwiedzać innych stron. Dzięki temu, że przyloty Gdańsk są u nas dobrze opisane, możesz z łatwością zaplanować przesiadkę, a przy tym się nie stresować.

Osoba oczekująca na swojego znajomego na lotnisku może obserwować lot ze swojego komputera, komórki lub tableta. Wszystkie informacje wyświetlają się na tych urządzeniach dokładnie tak samo. Dzięki tej stronie nie przyjedziesz na lotnisko zbyt wcześnie lub zbyt późno, a spotkanie z pewnością się uda. Już nie musisz dzwonić na lotnisko Gdańsk przyloty, aby dowiedzieć się prostych informacji na temat lotu.

Cechy Dozoru Celnego

Poniżej umieściliśmy listę produktów, które mogą być przywiezione z kraju poza Europy przez osobę powyżej 17 roku życia:

 • 200 papierosów lub 100 cygaretek lub 50 cygar lub 250 g tytoniu;
 • 4 l wina i 16 l piwa oraz litr spirytusu powyżej 22% lub 2 l napojów alkoholowych powyżej 22%;
 • inne przedmioty o wartości do 430€.

Zakazane produkty

Nielicencjonowana broń palna, amunicja, narkotyki, mięso i produkty mleczne spoza UE. Zagrożone gatunki wymagają zezwolenia. Można importować tylko niewielkie ilości roślin, owoców i warzyw wyłącznie na swój użytek. Inaczej wymagają okazania świadectwa.

Obsługa Na Lotnisku

Obsługa na lotnisku

Bankomaty
Na terminalu 1 i terminalu 2, niedaleko bramki 18.

Udogodnienia dla niemowląt
Jeśli podróżujesz z dzieckiem, możesz skorzystać z pomieszczeń do zmian pieluch. Znajdują się obok toalet na obu terminalach.

Kaplica
Kaplica znajduje się na pierwszym piętrze terminala 2, msze odprawiane są w każdą niedzielę o 10.00.

Obszar zabaw dla dzieci
Możesz zabrać swoje dzieci do specjalnego obszaru zabaw, który znajduje się naprzeciwko bramki 10.

Wymiana walut
Stoisko wymiany walut znajduje się w holu głównym, działa od 6.00 do 2.00.

Zakupy bezcłowe
Rębiechowo przyloty, tak samo jak odloty, są wyposażone w rejon zakupów bezcłowych Można zajrzeć do butików, marketów, a także mini market, który jest otwarty 24 godziny na dobę.

Jedzenie and Picie
Miejsca, w których można coś przekąsić są otwarte w różnych godzinach, najczęściej od 4:00 do 22:00. Na ten moment na lotnisku można się stołować 24 godziny na dobę tylko w jednym miejscu, a jest nim Furore Ice Cream, który znajduje się w miejscu, gdzie podróżują osoby ze strefy Schengen i oferuje swoim klientom ciasta oraz kawę.