Lotnisko Gdańsk Odloty

Kiedy planujesz swój lot, najważniejszą informacją jest dokładny czas odlotu. Informacje na ten temat są pokazywane na specjalnych tablicach na lotnisku. Powinieneś jednak wiedzieć, że czas odlotów bardzo często się zmienia, czasem z powodu złych warunków atmosferycznych, czasem ze względu na problemy techniczne.

Lotnisko Gdańsk Odloty

Aby zawsze być z czasem odlotu na bieżąco, należy obserwować odloty Gdańsk na tablicy. Nie wystarczy, że spojrzysz na nią tylko raz po wejściu na lotnisko, informacje te trzeba stale rejestrować. Najprościej jest śledzić lotnisko Gdańsk odloty w Internecie, na naszej stronie. Wszystkie informacje są u nas aktualizowane od 2 do 5 minut, masz więc pewność, że pokazujemy Ci najświeższe informacje o Twoim odlocie. Warto również odwiedzić naszą stronę przed wyjściem z domu, może się okazać, że samolot jest opóźniony, a Ty możesz spokojnie zostać w domu na kilka godzin dłużej.

Odloty Gdańsk Lotnisko — Tablica Online

Tablica odlotów Gdańsk na naszej stronie jest cały czas aktualizowana. Jest ona synchronizowana z informacjami bezpośrednio z lotniska, więc na bieżąco podajemy zmiany w czasie lotu. Odloty Gdańsk lotnisko możesz obserwować z każdego urządzenia, nieważne czy jest to komputer, komórka lub tablet, zawsze będziesz miał dostęp do najświeższych informacji.
Gwarantujemy Ci, że na naszej stronie zawsze będziesz mógł sprawdzić dokładny czas Twojego lotu, a wszystkie zmiany są jak najszybciej nanoszone. Jeśli masz jutro lot, to wystarczy, że na naszej stronie wybierzesz opcję wskazującą po 12.00 w nocy, a Twoim oczom ukażą się wszystkie lotnisko Gdańsk odloty. Informacje, do których będziesz miał dostęp to:

 • Numer lotu;
 • Lotnisko przylotu;
 • Status lotu;
 • Spodziewany czas przylotu;
 • Przewoźnik.

Odloty Gdańsk lotnisko - tablica online

Tablica odlotów Gdańsk pozwala obserwować:

 • Listę odlatujących samolotów;
 • Loty, które są opóźnione i oczekiwany czas przylotu;
 • Loty odwołane.

Wskazówki Przed Odlotem

Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, w których dowiesz się, jak najlepiej postępować przed odlotem. Możesz mieć więc pewność, że Twój lot odbędzie się bez żadnego problemu.

 • Na samym początku zorientuj się, kiedy dokładnie jest Twój lot, jakie są limity bagażu, który możesz zabrać oraz gdzie dokładnie jest lotnisku. Warto wcześniej sprawdzić, w jaki sposób możesz dostać się na lotnisko, aby oszczędzić sobie późniejszego stresu w dzień wylotu.
 • Wszystkie ważne dokumenty takie, jak paszport, bilet, wiza powinny być zawsze blisko Ciebie. Najlepiej schowaj je w kieszonce, do której zawsze masz szybki dostęp. Jednocześnie regularnie sprawdzaj, czy dokumenty są na swoim miejscu, aby w razie zguby odpowiednio zareagować.
 • Po dostaniu się na lotnisko, od razu skieruj się do miejsca, gdzie możesz zobaczyć odloty Gdańsk lotnisko. Znajdź swój lot i koniecznie sprawdź, czy nic się nie zmieniło. Na ekranie zobaczysz, do którego miejsca musisz się skierować, w razie czego możesz zawsze dopytać się o wszystkie informacje osoby, która dozoruje bezpieczeństwem pasażerów. Tablice zazwyczaj znajdują się w widocznych miejscach, więc z pewnością od razu je odnajdziesz.
 • Kiedy już wszystko wiesz, możesz pokierować się do kolejki do odlotów. Zapamiętaj pod jaki numer musisz się udać oraz jaki jest Twój przewoźnik, kolejka powinna podpowiedzieć Ci, gdzie się ustawić. Pokaż swój bilet, nadaj największy bagaż, jeżeli jesteś w taki wyposażony. Jeśli wszystko jest w porządku, możesz przejść dalej.

Lotnisko Gdańsk check-in

 • Kolejnym etapem jest przejście do kontroli. Pamiętaj, że będziesz musiał wyjąć wszystkie urządzenia elektroniczne z torby (na przykład komputer, telefon komórkowy) oraz butelki z cieczą. Przed odlotem możesz jeszcze zerknąć, czego nie możesz wziąć na pokład, aby później uniknąć opóźnień podczas kontroli. Musisz również ściągnąć kurtkę, jeżeli ją masz na sobie, czasem pracownicy każą ściągnąć buty, więc przygotuj się również na tą okoliczność.
 • Ubierz się ciepło, ponieważ nawet jeśli lecisz latem, to w samolocie może być naprawdę zimno.
 • Po sprawdzeniu przez kontrolę możesz powoli udać się do swojej bramki. Wciąż zwracaj uwagę na komunikaty pojawiające się na tablicach, godzina lotu, lub bramka, z której będziesz wychodzić może w każdym momencie ulec zmianie, więc zawsze miej tablicę w zasięgu wzroku.
 • Zajmij miejsce możliwie blisko bramki, abyś mógł obserwować, co się przy niej dzieje. Kiedy do odlotu pozostało około pół godziny, obok bramki powinien pojawić się pracownik, który znów sprawdzi Twoją kartę pokładową oraz paszport. Następnie możesz już przejść do samolotu.