Warszawa Lotnisko Chopina Przyloty (WAW)

Lotnisko Chopina Przyloty tablica
Nie jest tajemnicą, że rozkład lotów na popularnych i ruchliwych lotniskach może ulegać bardzo częstym zmianom. Rozkłady lotów są zależne od wielu czynników. Najważniejszym z nich są zazwyczaj warunki pogodowe. Jeśli chcesz uniknąć spędzenia wielu godzin na lotnisku w oczekiwaniu na swój lot, wystarczy sprawdzić informacje o locie na naszej stronie. Możesz również wcześniej zaplanować swój czas przyjazdu na lotnisko.

Bez względu na to, jak często podróżujesz, na pewno masz świadomość, że znając godzinę odlotu możesz lepiej zaplanować swoje dalsze działania. Nasza strona pozwala na błyskawiczne sprawdzenie przylotów na lotnisko Chopina. Wystarczy, że sprawdzisz naszą tablicę odlotów online. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje o interesującym Cię locie, do których masz dostęp w dowolnym momencie i miejscu.

Informacje na internetowej tablicy przylotów Lotniska Chopina

Informacje podane na naszej stronie są w czasie rzeczywistym synchronizowane z działem lotów krajowych i międzynarodowych na lotnisku Chopina Przyloty. Pamiętaj jednak, że wszelkie aktualizacje mogą być widoczne z niewielkim opóźnieniem. Nasza strona nie jest bezpośrednim dostawcą informacji i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne rozbieżności na internetowej tablicy przyloty Okęcie, które mogą występować, pomimo tego, że dokładnie przekazujemy wszystkie dane wyświetlane na oficjalnych tablicach przylotów w Warszawie. Korzystanie z naszej tablicy przylotów online jest bardzo proste, a nasza usługa jest całkowicie bezpłatna.

Aby sprawdzić godzinę przylotu określonego lotu zaplanowanego na kolejny dzień, musisz odwiedzić naszą stronę internetową po północy lub w dniu odlotu. Wszystkie tablice przylotów wyświetlają czas przylotów tego samego dnia. Podajemy informacje o wszystkich lotach wykonywanych z terminala Przyloty do Warszawy. W naszym prostym interfejsie bardzo szybko znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje. Podczas korzystania z interfejsu nie napotkasz żadnych trudności. Po prostu wybierz niezbędny lot z listy przylotów na żywo na lotnisko Chopina. Po sprawdzeniu aktualnych informacji będziesz mógł zaplanować swój dzień. Informacje są aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Tablica Przyloty Warszawa składa się z pięciu kolumn, które zawierają:

 • numer lotu
 • linię lotniczą
 • lotnisko wylotu
 • planowany czas przylotu
 • status lotu

Dzięki harmonogramowi pasażerowie mogą sprawdzić status każdego lotu, oznaczony jako jeden z poniższych:

 • wylądował
 • w drodze
 • opóźniony
 • zaplanowany
 • odwołany

Co zrobić po wylądowaniu na Lotnisku Okęcie Przyloty

lotnisko chopina przyloty mapa

Na lotnisku Chopina w Warszawie znajduje się jeden terminal główny o nazwie Terminal A. Jest on usytuowany na pierwszym piętrze strefy Lotniska Chopina przyloty Warszawa. Strefa ta prowadzi do taśm odbioru bagażu od 1 do 5. W terminalu przylotów dostępne są usługi: odprawa celna, wymiana walut, zgłoszenie zagubionego bagażu, pierwsza pomoc, stanowiska wynajmu samochodów, postój taksówek, informacja, miejsce spotkań.

Po wylądowaniu należy odebrać bagaż, a następnie udać się w kierunku oznaczonym informacją „Wyjście do miasta”. W przypadku posiadania jakichkolwiek przedmiotów podlegających ocleniu, należy zgłosić się do stanowiska kontroli celnej.

Bezpośrednio przed wyjściem z terminala na poziomie hali przylotów, znajduje się postój taksówek. Nieco dalej za postojem znajdują się przystanki miejskich autobusów oraz parking publiczny. Droga do centrum miasta zajmuje ok 15-20 minut.

Kilka przepisów celnych

 • Waluty obce i krajowe instrumenty płatnicze sprowadzone z zagranicy, o sumie przekraczającej łącznie równowartość 10,000 EUR muszą zostać zgłoszone na piśmie celnikowi na stanowisku „TOWARY DO OCLENIA”.
 • Zabronione jest się wnoszenie narkotyków i przedmiotów zabronionych do przewozu lub szkodliwych dla ludzi, zwierząt, roślin, bezpieczeństwa publicznego i porządku. Osoby naruszające przepisy celne lub przewożące obce waluty w wysokich kwotach będą podlegały sankcjom karnym i podatkowym.

Transport z lotniska

Transport z Lotniska
Lotnisko Chopina w Warszawie należy do grupy tzw. „Lotnisk transferowych”. Jego infrastruktura jest przystosowana do szybkiej i sprawnej obchodzenia obsługi dużej ilości pasażerów. Lotnisko umożliwia im korzystanie ze wszystkich udogodnień dostępnych w strefach transferowych. Ruch pasażerów transferowych na lotnisku zależy od miejsca docelowego ich lotu oraz miejsca postoju samolotu. Oddzielne trasy transferu są dostępne dla pasażerów ze strefy Schengen oraz pasażerów z krajów spoza strefy Schengen.